„Gerumo namuose“

 

 

 

KAUNO ĮGULOS KAPELIONATO ŠEIMŲ BENDRUOMENĖ APLANKĖ ROMAINIUOSE ĮSIKŪRUSIŲ „GERUMO NAMŲ“ GYVENTOJUS

Prieš keletą metų pirmą kartą apsilankę Romainiuose įsikūrusioje socialinėje įstaigoje „Gerumo namai“, Kauno įgulos kapelionato šeimos toliau tęsia užsimezgusią draugystę.

Pasibaigus Velykų šventėms, trečiąjį sekmadienį po Viešpaties Prisikėlimo minėjimo, balandžio 10 d., kapelionato šeimų bendruomenė išsiruošė aplankyti artimųjų globos ir priežiūros netekusius žmones. Po rytinių šv. Mišių aptarę programėlę, kuria pradžiugins „Gerumo namų“ gyventojus, 14 val. visi draugiškai sugužėjo į globos įstaigos kiemą. Dauguma žiūrovų jau buvo susirinkę į pagrindinę salę, laukdami koncerto.

Pirmiausiai vaikai parodė trumpą inscenizaciją pagal evangelinį „Gailestingojo Tėvo“ palyginimą. Vaikų sielovados vadovė trumpai pristatė popiežiaus paskelbtą „Gailestingumo jubiliejų“ ir priminė gailestingumo darbus, kuriuos esame kviečiami daryti. Šie geri darbai buvo apdainuoti vaikų giesmėje „Ką padarėt vienam iš mažiausiųjų brolių“.

Žiūrovus pradžiugino ir ypatingi muzikiniai talentai. Lauros ir Justės atliekamos melodijos atgaivino širdis, o Ginas ir Areta dar labiau praskaidrino nuotaiką nuotaikinga dainele apie cinamoną.

Drauge sugiedoję giesmę, tėveliai su vaikais pakvietė galinčius prisijungti sušokti LJD 2013 himną „Jus aš draugais vadinu“.

Po trumpo pasirodymo žiūrovai dėkojo už nuotaikos praskaidrinimą, o globos įstaigos socialinė darbuotoja įteikė rankų darbo angelą atsiminimui. Šeimos savo ruožtu padovanojo paruoštų šiltų ir saldžių dovanėlių krepšelį.

Bendravimas ir dainavimas toliau tęsėsi prie vaišių stalo. Galiausiai visa bendrystė buvo apvainikuota bendra malda, kurią pravedė šeimų sielovados vadovas A. Jesinskas.

Kauno įgulos kapelionato informacija

Nuotraukų autorius A. JESINSKAS