Kalėdinė popietė JVIB

 

 

 

JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONE VYKO KALĖDINĖ POPIETĖ

Š. m. gruodžio 16 d. visa Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono šeima susirinko į kalėdinę popietę. Perskaičius Kristaus užgimimo istoriją, visus karius sveikino Kauno įgulos kapelionas T. Karklys, kuris kariams ir jų artimiesiems linkėjo dvasinės stiprybės, jaukių ir šiltų Šv. Kalėdų, laimino tarnaujančius karius bei drauge meldėsi už karo inžinierių šeimos narius. 

Kapelionas kiekvienam priminė, kad svarbiausios vertybės yra ne materialinės, kuriose mes paskęstame švenčių sūkuryje, o būtent dvasinės, kurios įgyjamos, rodant meilę artimui bei atleidžiant kitam už ne visada pasakytą tinkamą žodį ar įžeidžiantį poelgį. 

Po kapeliono įžanginės kalbos susirinkusi Inžinerijos bataliono bendruomenė laužė kalėdaitį, dalinosi tarpusavyje bei vieni kitiems tarė prasmingus žodžius. Vėliau karius savo pasirodymu džiugino ir jaukia kalėdine šiluma dalinosi Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų dainų ir šokių kolektyvas.

Renginio pabaigoje bataliono vadas mjr. R. Jurskis padėkojo kapelionui ir kolektyvui už nuostabų renginį ir pasveikino visus susirinkusius artėjančių Šv. Kalėdų proga. Bataliono vadas priminė kariams, kad jie visur ir visada prisimintų, kad yra šios didelės ir stiprios šeimos nariai ir linkėjo per ateinančias dvi savaites pasisemti tiek energijos, kad jos užtektų kitiems metams vykdant įvairias užduotis. Bataliono vadą ir karius artėjančių Šv. Kalėdų proga pasveikino Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų vadovė O. Žukienė.

Kalėdinė popietė Juozo Vitkaus inžinerijos batalione - tradicinis renginys. Kiekvienais metais visa bataliono bendruomenė susirenka paminėti artėjančias didžiąsias metų šventes. Tai gera proga tiek šauktiniams, tiek ir profesionalams pabendrauti ir pabūti kartu.

Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono informacija

Nuotraukų autorius kapelionato fotografas Lionius CHARDINAS