Kapelionai dalyvavę misijose


Kosovas (BALTSQN 8) 2003-08-14 – 2004-02-05
kpt. R. Venckus

Kosovas (BALTSQN 11) 2005-01-01 – 2005-08-25
kpt. S. Kasmauskas

Afganistanas (Provincijos Atkūrimo Grupė-1)  2005-10-11 – 2005-12-09
kpt. R. Butkevičius

Afganistanas (PAG-2)  2006-02-23  – 2006-05-15
 kpt. R. Monstvilas

Afganistanas (PAG-3) 2006-10-05 – 2007-01-11
kpt. R. Butkevičius

Afganistanas (PAG-4) 2007-03-14 – 05-23
kpt. V. Veilentas

Afganistanas (PAG-5)  2007-05-02 – 11-25
kpt. R. Monstvilas

Afganistanas (PAG-6)  2007-11-01 – 2008-05-21
kpt. E. Baniulis

Afganistanas (PAG-7) 2008-04-29 – 2008-11-25
kpt. J. Tamošiūnas

Afganistanas (PAG-8) 2008-10-29 – 2009-05-23
kpt. S. Noretas 

Afganistanas (PAG-9) 2009-05-11 – 2009-11-30
mjr. P. Kavaliauskas 

Afganistanas (PAG-10) 2009-11-08 – 2010-05-24
kpt. T. Reinys

Afganistanas (PAG-11) 2010-05-11 – 2010-11-21
kpt. R. Monstvilas 

Afganistanas (PAG-12) 2010-11-02 – 2011-05-20
mjr. A. Valkauskas 

Afganistanas (PAG-13) 2011-05-03 – 2011-11-23
kpt. J. Tamošiūnas 

Afganistanas (PAG-14) 2011-11-02 – 2012-05-20
mjr. V. Veilentas 

Afganistanas (PAG-15) 2012-05-08 – 2012-11-22 
mjr. S. Kasmauskas 

Afganistanas (PAG-16) 2012-11-04 – 2013-05-26
mjr. E. Baniulis 

Afganistanas (PAG-17) 2013-05-11 –
kpt. S. Noretas