Kurso "Ištirk krikščionybę" savaitgalis

 

 

 

 

KURSO „IŠTIRK KRIKŠČIONYBĘ“ SAVAITGALINĖ IŠVYKA SU KAUNO ĮGULOS KAPELIONATO ŠEIMŲ  BENDRUOMENE

Kauno įgulos kapelionato šeimos, besirenkančios kiekvieną sekmadienį į šv. Mišias, po jų ne tik skiria laiko bendravimui, bet ir tikėjimo gilinimui. Šeimų bendruomenės vadovo Audriaus Jesinsko iniciatyva paskutinius keletą mėnesių buvo organizuojamas DVD formato kursas „Ištirk krikščionybę".

Kursas „Ištirk krikščionybę“ oficialiai pristatytas 2001 metais Didžiojoje Britanijoje. Dar po dešimties metų kursas jau buvo naudojamas bent 50 pasaulio šalių. Šiandien jis yra išverstas į 27 kalbas (ir lietuvių k.!). Tai yra puikus įrankis skelbti Evangeliją. Vienas ryškiausių kurso bruožų yra dėmesys į Evangeliją pagal Morkų. „Ištirk krikščionybę" parengtas pagal tris esmines Evangelijos pagal Morkų temas: Kas yra Jėzus? - Jo tapatybė; Kodėl Jėzus atėjo? - Jo misija; Ką reiškia sekti Jėzumi? - Jo kvietimas.

Kursas susideda iš 7 dalių, rengiamų kas savaitę, ir vienos išvykos. Tokia išvyka Kauno įgulos kapelionato šeimų bendruomenei buvo suorganizuota š. m. sausio 22-23 d. Raudondvaryje esančioje sodyboje. Susirinkusi penktadienio vakarą, bendruomenė savaitgalį pradėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo Kauno įgulos kapelionato kapelionas kun. Tomas Karklys.

Šeštadienio rytą pradėję malda ir Dievo buvimo stebėjimu gamtoje, dieną susirinkusieji gilinosi į DVD seminaro „Ištirk krikščionybę“  temas: „Sėjėjas“, „Jono ir Jokūbo prašymas“, „Erodas“. Išklausę mokymus, visi noriai dalinosi savo įžvalgomis ir patirtimi.

Šeštadienio popietę šeimas taip pat aplankė ir Šv. Mišias kartu šventė br. Tomas Pilch OFM Cap. Šis savaitgalis dar kartą suteikė galimybę išgyventi tarpusavio bendrystę ir, atnaujinus ryšį su Kristumi, iš naujo atrasti savo krikščionišką tapatybę. Jos paieškos, pasirodo, esančios svarbios ne tik tėveliams, bet ir jų atžaloms.

Kauno įgulos kapelionato informacija

Nuotraukų autorius kapelionato fotografas Lionius CHARDINAS