MRU VSF rugsėjo 1-oji

 

 

 

MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETO VIEŠOJO SAUGUMO FAKULTETO BENDRUOMENĖ BENDRA MALDA PRADĖJO NAUJUS MOKSLO METUS

Rugsėjo 1 d. Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto bendruomenė pradėjo naujus mokslo metus. Viešojo saugumo fakulteto aktų salėje įvyko mokslo metų atidarymo šventė. Po iškilmingosios dalies fakulteto bendruomenė 12 val. susirinko į Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią bendra malda pradėti naujus mokslo metus.

Šv. Mišiose dalyvavo MRU Viešojo saugumo fakulteto dekanas dr. S. Greičius, prodekanė prof. V. Zuzevičiūtė, dėstytojai, studentai, bendruomenė. Šv. Mišias aukojo kapelionato kapelionas kun. T. Karklys ir kun. svečias A. Lazarevas.

Komentuodamas šventraštį ir sveikindamas fakulteto studentus, ypatingai pirmakursius, kapelionas linkėjo nebijoti į savo sielos pasaulį įsileisti dvasinių vertybių, kurios skleidžiasi  žmogiškumu ir bendryste, kuriant gražesnį pasaulį, padeda bręsti pasirinkto pašaukimo kelyje bei įprasminti savo gyvenimą.

Per vienybės pokylį, sustoję į didelį ratą ir sukalbėję „Tėvę mūsų“ maldą, visi bendruomenės nariai linkėjo vieni kitiems taikos ir ramybės širdyje ir gyvenime.

Po Šv. Mišių bendruomenė prisiminimui sustojo bendrai nuotraukai.

Kauno įgulos kapelionato informacija

Nuotraukų autorius kapelionato fotografas Lionius CHARDINAS