Prokuratūros diena

 

 

 

 

KAUNO ĮGULOS ŠVENTOVĖJE IŠKILMINGAI PAMINĖTA LIETUVOS PROKURATŪROS DIENA

Kovo 30-ąją, minint Prokuratūros dieną, Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje bendra malda ir šventiniu minėjimu pagerbti Kauno apygardos prokurorai, prokuratūros darbuotojai ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai.

Į šventę susirinko: gausus būrys Kauno apygardos prokuratūros prokurorų, prokuratūros darbuotojų, vadovaujamų apygardos vyriausiojo prokuroro Dariaus Valkavičiaus, Kauno apygardos teismo pirmininkas Nerijus Meilutis, LK Karinių oro pajėgų štabo viršininkas plk. Devis Martusevičius, LK Karo policijos Kauno įgulos vadas mjr. Ramūnas Jankauskas, Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Algirdas Kaminskas, Viešojo saugumo tarnybos prie VRM Kauno dalinio vadas plk. Ričardas Alzbergas, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas plk. Vidas Kerševičius, MRU Viešojo saugumo fakulteto dekanas dr. Saulius Greičius, Kauno, Marijampolės ir Alytaus vyriausiųjų policijos komisariatų vadovai, kitų valstybės institucijų vadovai, pareigūnai, bendruomenė.

Šv. Mišias aukojęs kun. Tomas Karklys prokurorams ir prokuratūros darbuotojams profesinės šventės proga linkėjo drąsos ir ištvermės, puoselėjant vieną iš svarbiausių mūsų gyvenimo vertybių – teisingumą, ir Aukščiausiojo palaimos, dirbant  nelengvą teisėsaugos darbą. Tarp gausaus būrio sveikinusiųjų įvairių institucijų vadovų, profesinės dienos proga susirinkusiuosius sveikino ir Kauno apskrities policijos viršininkas Darius Žukauskas, kuris taip pat perdavė ir Lietuvos policijos generalinio komisaro Lino Pernavo sveikinimą, Alytaus apskrities policijos viršininkas Česlovas Mulma bei Marijampolės apskrities policijos viršininkas Skirmantas Andriušis. „Lai nelengvas ir atsakingas darbas sulaukia deramo įvertinimo, o sunkumai lai nenustelbia Jūsų profesionalumo ir atsidavimo pasirinktai profesijai“, - džiaugdamasis glaudžiu bendradarbiavimu ir sveikindamas su Prokuratūros diena, linkėjo Kauno apskrities policijos viršininkas. Už glaudų bendradarbiavimą vardinėmis dovanomis policijos atstovai apdovanojo Kauno apygardos prokuratūros ir Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorus.

Profesinės dienos proga Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius, sveikindamas savo kolektyvą ir akcentuodamas nuoširdaus darbo svarbą, apdovanojo ne tik prokurorus, bet ir 7 Kauno apskrities policijos pareigūnus. Padėkos raštus gavo Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo, nusikaltimų nuosavybei tyrimo bei ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybų ikiteisminius tyrimus atliekantys pareigūnai, taip pat kriminalinės policijos atstovai iš Kauno miesto Santakos ir Panemunės policijos komisariatų.

Šventinį minėjimą užbaigė J. Gruodžio konservatorijos absolventų meninė programa.

Kauno AVPK ir Įgulos kapelionato informacija

Nuotraukų autoriai: Kauno įgulos kapelionato fotografas Lionius CHARDINAS ir Kauno apygardos prokuratūros atstovas.