Seminaras šeimoms "Per juokus į geresnę santuoką"

 

 

 

KAUNO ĮGULOS KAPELIONATO ORGANIZUOTAS SEMINARAS ŠEIMOMS „PER JUOKUS Į GERESNĘ SANTUOKĄ“

Vasario 13 d. rytą Kauno įgulos šventovę lankančios, statutinėse struktūrose dirbančiųjų šeimos rinkosi į Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos konferencijų salytę dalyvauti DVD seminare „Per juokus į geresnę santuoką“.

Šio seminaro autorius Markas Gungoras šiandien yra vienas įžymiausių konsultantų šeimos ir vedybinio gyvenimo klausimais JAV. Be galo linksmi ir labai praktiški jo patarimai jau yra padėję ne vienai sutuoktinių porai visame pasaulyje. Šiame seminare autorius gvildena sudėtingus vyrų ir moterų santykių klausimus, pateikia aibę naudingų patarimų ir praktinių pasiūlymų, kaip išnarplioti santykiuose susimetusius „mazgus“.

Seminarą dalyviams pristatė Kauno įgulos kapelionato kapelionas kun. T. Karklys. „Tai puiki priemonė, kurios dėka turėsite galimybę permąstyti tai, kas vyro ir žmonos bendrystėje yra svarbiausia – santykis. Nebijokime būti atviri sau ir iš šio seminaro vedėjo patirties pasiimkite tai, kas bus labiausiai naudinga Jūsų šeimai“ – kalbėjo kapelionas. Kiekvieną konferencijos temą pristatė ir po peržiūrų diskusijoms vadovavo Kauno įgulos kapelionato šeimų bendruomenės koordinatorius A. Jesinskas.

Šeimos turėjo puikią progą pabendrauti, pasidalinti patirtimi, puikiai praleisti laiką.

Kauno įgulos kapelionato informacija