2 PROCENTAI

 

KVIEČIAME PAREMTI KAUNO ĮGULOS BAŽNYČIĄ,

SKIRIANT 2 PROC. PAJAMŲ MOKESČIO
 

Paramą galite skirti, iki šių metų gegužės 1 d. užpildydami ir pateikdami prašymo formą FR0512 (04 versija).

Svarbiausias dalykas iš bažnyčios rekvizitų, reikalingas pildant prašymą, yra Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) rektorato identifikacinis numeris (kodas): 191311574.

FR0512 prašymo formą užpildyti ir pateikti galima dviem būdais:

  1. Elektroniniu. Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) internetinėje svetainėje užpildykite pateiktą  FR0512 prašymo formą, skirtą pildyti kompiuteriu. Jei naudojatės internetine bankininkyste, prisijunkite prie savo internetinio banko ir  pasirinkite elektroninį deklaravimą (skiltyje „kitos paslaugos“). Tada bankas Jus nukreips į Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) svetainę. Čia, pasirinkę skiltį „Paramos skyrimas“, rasite FR0512 prašymo formą. Ją galie pildyti tiesiogiai portale. Baigę pildymą, pateikite prašymą. Išsamias instrukcijas rasite svetainėje. 
  2. Atspausdintos formos pildymas ranka. Čia pateikta prašymo forma pdf formatu: FR0512 (04 versija). Pildyti reikia juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis tiksliai į langelius, brūkšneliai ir taškeliai rašomi atskiruose langeliuose. Nepildomuose laukuose nerašoma jokių simbolių. Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašysite ant voko užklijavimo vietos. Užklijuotą voką nuneškite į artimiausią VMI skyrių arba išsiųskite paštu. Nepamirškite - jei pildote metinę pajamų deklaraciją, 2 proc. prašymą reikėtų atiduoti kartu su ja!

Prašymo formoje FR0512 (04 versija) pildomi laukai:

1. Asmens kodas.

2. Telefonas.

3. Vardas (3V), Pavardė (3P). (Jeigu vardas ar pavardė yra iš dviejų dalių ir netelpta įrašyti , rašome pirmąjį vardą ir pirmąją pavardę)

4. Adresas.

5. Mokestinis laikotarpis (kalendoriniai metai, pvz. 2018, už kuriuos pašoma pervesti 2 proc. GPM dalį).

6. (6S) sutikimas skirti paramą (Žymime kryželiu „X“)

E1. Gavėjo tipas. Rašome skaičių „2“ (tai yra vienetas, turintis teisę gauti paramą).

E2. Gavėjo identifikacinis numeris (191311574 – Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) rektorato kodas juridinių asmenų registre)

E4. Mokesčio dalies dydis procentais (rašome „2,00“)

E5. Mokesčio dalį skiriu iki (nurodomi metai, pvz. 2019, jeigu paramą norima skirti ilgesniam laikotarpiui į priekį, bet ne ilgiau kaip 5 metams)

Gale: Parašas, Vardas, Pavardė

Išsamios formos FR0512 pildymo ir pateikimo taisyklės

Jūsų paaukotos lėšos bus panaudotos

Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios ūkinėms reikmėms.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų dosnumą!!!