Kauno įgulos kapelionatas

 

Nuotraukos autorius Rimantas Liudvikas ŽIEMYS

 

 

Skelbimai:  

 

VYRŲ TARPUSAVIO PALAIKYMO IR MALDOS GRUPĖ
„VYRO KELIAS“

„Lokiukai seka vyresnius lokius žengdami tiksliai jų pėdomis“

Kartą per savaitę (kiekvieną pirmadienį nuo 18 iki 20 val.) Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje renkasi vyrai. Grupė susibūrė 2016 m. gruodžio mėnesį po kartu lankyto seminaro „Vyro kelionė“. Pagrindinis grupės tikslas inicijuoti „nebaigtus“ vyrus ir su Dievo Tėvo pagalba nukreipti į teisingą kelią. 

Jei viduje jauti kažkokį nerimą, tuštumą, sunkiai sekasi save realizuoti, nori geriau pažinti save, trūksta vyriškumo, slegia rūpesčiai šeimoje, bet nusprendei, kad atėjo laikas keistis ir Tu nori tobulėti kaip Vyras ir kaip Tėvas bei padėti kitiems vyrams, mes laukiam Tavęs.

Grupėje vyrai dalinasi savo išgyvenimais, rūpesčiais, skaito Šventą Raštą, kartu meldžiasi. Grupę kartą per mėnesį aplanko įvairūs svečiai (karo kapelionai, kunigai, psichologai ir kt.), kurie taip pat padeda atsimerkti ir pažinti tiesą. Planuojame organizuoti išvykas į gamtą, susitikimus su kitomis vyrų grupėmis.  

Užduoti rūpimus klausimus, sužinoti, kada vyks artimiausias grupės susitikimas, ar gauti daugiau informacijos galite susisiekę su mumis:

el. paštu:vyro-kelias@googlegroups.com

arba  telefonais: 8 655 92389 (Tadas), 8 630 41315 (Romualdas),
8 676 56201 (Mindaugas).

 

Kaune renkama emocinės paramos grupė patyrusiems netektį

 

Emocinės paramos grupė ‒ tai vieta, kur esi reikalingas su savo skausmu ir netektimi, kad ir kokia ji bebūtų ‒ artimo žmogaus, sveikatos, santuokos, gyvenimo prasmės, darbo, meilės, finansinės gerovės ir kt. Grupės nariai ‒ tokie patys žmonės, išgyvenantys panašius jausmus, kaip ir tu. O kas geriau gali suprasti, jei ne panašioje situacijoje atsidūręs? Grupė yra atvira. Kiekvienas renkasi pats, kiek laiko joje būti, neskubant ir išgyvenant netektį savo ritmu.

Jeigu Jums sunku susitaikyti su netekties jausmais, nuolat esate pavargę, jaučiate vienatvę, kartais atrodo, kad kiti Jūsų nesupranta ar vengia su Jumis kalbėti apie patirtą netektį, prisijunkite prie mūsų. Ateikite ir kartu ieškosime stiprybės, padėsime sau ir vieni kitiems.

Grupei padeda psichologai Donalda Šliauterienė, Danutė Savickienė, Mantas Gricius.

Registracija į grupę bei informacija Jums rūpimais klausimais darbo dienomis:
tel. 8 678 13 135 arba el. paštu donalda.sliauteriene@mil.lt

Grupės susitikimai vyks kartą per mėnesį (numatoma trečiąjį mėnesio trečiadienį). Dėl tikslaus laiko bei datos kreipkitės pirmiau nurodytu tel. ar el. paštu.

Laukiame Jūsų.

 

 

 

 

 

Puslapiai: