Lietuvos prokuratūros diena

 

 

 

 

KAUNO ĮGULOS ŠVENTOVĖJE PAMINĖTA LIETUVOS PROKURATŪROS DIENA

Kovo 30-ąją, minint Prokuratūros dieną, Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje bendra malda ir šventiniu minėjimu pagerbti Kauno apygardos prokurorai, prokuratūros darbuotojai ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai.

Į šventę susirinko: gausus būrys Kauno apygardos prokuratūros prokurorų ir prokuratūros darbuotojų, vadovaujamų apygardos vyriausiojo prokuroro Dariaus Valkavičiaus, Kauno vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas  Darius Pliavga, kitų valstybės institucijų pareigūnai, bendruomenė.

Šv. Mišias už prokuratūros bendruomenę aukojęs kun. Tomas Karklys prokurorams ir prokuratūros darbuotojams profesinės šventės proga Aukščiausiojo meldė daug dvasinės ir fizinės stiprybės, drąsos, išminties ir ištvermės, grumiantis su pastaruoju metu tautoje padidėjusia nusikalstamumo tamsa,  puoselėjant vieną iš svarbiausių mūsų gyvenimo vertybių – teisingumą. Bendroje maldoje apkabinti visi, kurie padeda prokurorams ikiteisminiame tyrime, šeimų nariai, iškeliavusieji į amžinybę prokurorai ir prokuratūros bendradarbiai.  

Po Šv. Mišių profesinės dienos proga Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius, sveikindamas savo kolektyvą ir akcentuodamas nuoširdaus darbo svarbą, apdovanojo ne tik prokurorus, bet ir Kauno apskrities policijos pareigūnus.

Kauno įgulos kapelionato informacija

Nuotraukų autoriai: Kauno įgulos kapelionato fotografas Lionius CHARDINAS